Мета табору - фізичний та ідеологічний вишкіл молоді. Програма  ефективно поєднує в собі як фізичне так й інтелектуальне навантаження та складається з чотирьох блоків, а саме:

- таборовий, який включає в себе  низку лекцій з табірництва, мандрівництва, виживання в природі, орієнтування на місцевості і т.п.;

- громадська дія, де учасники зможуть подискутувати про засади опору режиму,  дізнатися як правильно поводитись на акціях та при затриманні міліцією, як ефективно використовувати соціальні мережі в роботі громадського активіста; 

- а також ідеологічний та історичний, який включатиме в себе історичні екскурси про Конотопську битву, історію Холодного Яру, дискусії про боротьбу ірландських та хорватських націоналістів, героїчні сторінки з боротьби УПА та  багато інших цікавих, а головне -  актуальних тем. Дискусії відбуватимуться за участю фахових спеціалістів.

Практична частина складатиметься з туристичних та спортивних змагань (регбі, волейбол, кікбоксінг), водних ігор, теренової гри, змагань з туристичної техніки, смуги перешкод та вимаршу довжиною понад 60 км з елементами квесту. 

Важливою особливістю “Відваги” є сувора дисципліна, яку повинен дотримуватись кожен учасник табору. Алкоголь тут суворо заборонений, а курити можна тільки 10 хвилин на добу у визначений час.  

“Відвага” - це  спосіб змінити себе і перемогти свої слабкості, виховати свою волю, характер та навчитися перемагати.