На попередній рівень

Спільні проекти

Громадянська Кампанія "Молодіжна Варта: Молодь за вами спостерігає" це - кампанія громадянського контролю за виконанням політичними силами зобов'язань перед  українською молоддю на 2007-2012 роки.

Кампанія "МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!" - це активні молодіжні та студентські організації, нас підтримують активні та свідомі люди. Ми - громадські діячі, незалежно говоримо правду політикам про їхнє відношення до молоді.

Молодіжна кампанія "Героям Слава!" є чи не першою такого роду спробою націоналістичної та патріотичної молоді об'єднати свої зусилля в питанні пропаганди рідних українських цінностей. Саме тому жодна з організацій не виступає офіційним організатором даної кампанії, зосереджуючи свої зусилля на її реалізації. Незважаючи на таку обставину, її підтримав цілий ряд молодіжних структур.

Враховуючи той факт, що кампанія є новою та недостатньо розрекламованою, можуть виникнути різноманітні проблеми на шляху її релазації. Саме тому доцільно було б почути Ваші зауваження та пропозиції щодо її вдосконалення та ефектизації. 

Головні принципи:

• відмовлятися від участі у проектах, спонсорованих тютюновими брендами;

• не курити у громадських місцях і закликати всіх курців відмовитися від куріння на публіці й там, де це може зашкодити здоров’ю інших людей, особливо дітей;

• відвідувати ті бари й ресторани, в яких забезпечене моє право на чисте повітря; навіть якщо я курю, мій одяг не має бути прокуреним;