Мудрість, шляхетність, відвага — важливі риси української національної еліти

З 5 по 7 квітня у Тернополі відбулася Школа українського лицаря (ШУЛ) — триденний семінар, учасниками якого стала активна молодь з Тернопільщини та Львівщини.

Дизайн без назви.png

Завданням школи є залучити зацікавлених хлопців та дівчат до діяльності у молодіжному націоналістичному середовищі і надати їй необхідні світоглядні орієнтири та фахові навички громадської активності.

Захід умовно поділявся на три блоки, щодня учасники виховували у собі одну із трьох рис української національної еліти: мудрість, шляхетність та відвагу.

 

47510309642_85baf888ef_o.jpg

День I — Мудрість
В цей день учасники слухали гутірки на теми, що передбачають духовне виховання за принципами християнської моралі, навчання громадській активності та менеджменту, ідеологічний вишкіл, лекції з сучасної політичної ситуації.

День ІІ — Шляхетність

Шляхетність - це обов'язкова риса характеру для справжнього воїна, гідної людини. Це здатність взяти на себе та свої побратимів відповідальність, жертвуючи власними благами. Шляхетність - можливість людини бути сильним духом, чуйним і готовим піти на компроміс із собою заради спільного добра.

День ІІІ — Відвага

Відвага - це здатність не першим кидатись під обстріл, а віра в свої сили і готовність їх підтвердити. Ця риса притаманна вольовим особистостям, сильним духом людям. Відвага може бути пов'язана не тільки із героїчниии вчинками, бо це ще й уміння висловити свою думку, не боятись казати "ні", не йти наперекір своїм цінностям і переконанням.

 

56352676_2321748334771653_1102744075997544448_n.jpg

Загалом, учасники мали змогу послухати гутірки на ідеологічну, історичну тематику, поговорити про зв'язок християнства та націоналізму, інформаційну безпеку, яким може бути шлях воїна та хто на їхню думку і є тим самим воїном. Крім того, навчалися стрільби, взяли участь у тренуванні до теренової гри Гурби-Антонівці, а також відвідали театр. Під кінець семінару учасники провели соціологічне дослідження “Моя Україна” під час якого ознайомилися з проінформованістю та думкою мешканців Тернополя щодо державницької політики України, а саме про стратегічні ініціативи, що зараз є найбільш пріоритетними для збереження української державності.

47510317232_85d50a2c06_o.jpg

“ШУЛ — це три неймовірні дні нових знайомств, цікавого навчання, величезних відкриттів. Ми мали змогу відчути на своїй шкірі частинку життя політв'язнів, адже одну ніч ночували у карцерах де колись утримували та розстрілювали українських політичних в'язнів. Також учасники мали змогу розвинути силу волі, послухати гутірки на актуальні теми та дізнатися громадську думку протягом соціологічного опитування "Моя Україна". Під час перебування у “Школі Українського Лицаря” ми зрозуміли наскільки важливою є молодь у наш час і запаслися наснагою творити і розвивати націоналістичні ідеї. Кожний день передбачав щось цікаве та незвідане, яке закарбується в пам'яті надовго”, — поділилася своїми враженнями учасниця семінару Христина.

 

Більше фото 

 

"Плекаймо силу й самі будьмо силою своєї нації, силою її краси, потуги, щастя. Будьмо силою, що рішатиме все про перемогу волі нашої нації".

 Зенон Коссак

47510712582_d3d25fcb44_o.jpg