Молодь, яка вірить і діє!

Підписали Меморандум про співпрацю між МНК і ПЦУ

23 вересня члени Центрального Проводу МНК зустрілися з Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм.

На зустрічі, спільно з Предстоятелем помісної Української Православної Церкви та архієпископом Тернопільським і Кременецьким Нестором, обговорили ключові моменти подальшої співпраці  у справі духовно-морального та патріотичного виховання молоді.

На закріплення намірів про спільну діяльність, архієпископ Нестор, відповідальний за роботу з молоддю, та Голова організації Сергій Репік підписали Меморандум про співпрацю між ПЦУ та МНК. 

Попереду нас чекає плідна праця над спільною справою — розвиток молоді та творення Української держави.

Screenshot_2.jpg

Отримали премію від КМУ

30 вересня, Василь Панькевич, Голова Секретаріату МНК, офіційно став лауреатом премії Кабінету Міністрів України за значні досягнення та розвиток у сфері національно-патріотичного виховання молоді.

МНК вже є авторитетом у сфері діяльності з українською свідомою молоддю. Це вкотре підтверджує, що членство МНК робить правильну справу та керується місією організації: формування генерації освічених, успішних українців, які розбудовують державу на ідеях українського націоналізму.

3.JPG

Провели табір-джемборі “Повстанська Ватра”

Традиційно, таборовий сезон МНК ми завершили табором-джемборі "Повстанська Ватра".

Цьогоріч табір був присвячений Євгену Коновальцю, а гаслом заходу стала інтерпретована цитата Провідника: "Будь творцем, а не жертвою історії".

Саме тому серед лекторів та інструкторів запрошених на табір були присутні люди, які вже творять зміни в кожній з сфер суспільного життя українців. 

Учасники почули гутірки на тему: 

  • Революції, як явище та їх роль в історії України.
  • Український націоналізм крізь віки.
  • Власна справа в Україні.
  • Молодіжна політика для молоді.
  • Методи та специфікація інформаційної війни.
  • Освіта в Україні.
Screenshot_3.jpg

Розпочали цикл семінарів “Курс Вільних Людей”

Ми вже розпочали цикл наших освітніх семінарів "Курс Вільних Людей". Ми відвідали Київ (9-10 жовтня), Львів та Тернопіль (16-17 жовтня).

Після реформи децентралізації та минулих місцевих виборів, гостро постало питання впливу та співпраці з місцевою владою в ОТГ. 

Темою семінару стала громадська активність на місцевому рівні. Разом з учасниками ми обговорили методи співпраці з місцевою владою, пояснити функціонування державного апарату, розглянули прояви гібридної війни РФ та способи протидії їй на місцях.

Наступні 2 місяці ми плануємо відвідати ще 6 міст України:

— Полтава (23 жовтня)

— Запоріжжя (24 жовтня)

— Дніпро (30-31 жовтня)

— Чернігів (6 листопада)

— Івано-Франківськ (13-14 листопада)

— Краматорськ (20 листопада)

Screenshot_4.jpg 6.jpg

Працюємо над громадською ініціативою "Деколонізація України"

Неможливо швидко і безболісно викорінити понад 6 століть співіснування з Московською імперією з усіх сфер життя українців. Та щоб стати сильною і справді незалежною державою, необхідно раз і назавжди позбутися колоніального минулого та всіх його наслідків. Саме тому вже рік тому ми  створили громадську ініціативу “Деколонізація України”.

Громадська ініціатива "Деколонізація України" – це спільна дія української спільноти, спрямована на очищення від залишків імперіалізму та відновлення історичної справедливості України.

Мета даної ініціативи: Розірвання всіх зв'язків із колоніальним минулим та позбавлення імперського впливу. Ми хочемо виховувати нове покоління на основі національної ідентичності. Прагнемо об'єднання українського народу навколо правдивого історичного минулого заради успішного майбутнього.

Незабаром в рамках ініціативи ми плануємо провести ряд гутірок по обласних центрах України та більше розкрити тему негативних наслідків імперського впливу в Україні.

Screenshot_5.jpg

Долучилися до громадсько-політичних акцій

Впродовж осені ми неодноразово долучалися до громадсько-політичних акцій:

#FreeRiff

Впродовж останніх двох років ми активно виступаємо на захист безпідставно звинувачених у справі Шеремети: Яни Дугарь, Юлії Кузьменко та Андрія Антоненка. Завдяки громадському впливу, 27 вересня Андрію змінили запобіжний захід на нічний домашній арешт.

#Вагнергейт 

Ухвала Шевченківського районного суду від 22 липня зобов'язує бюро відкрити провадження за статтею 111 "Державна зрада" через зрив владою операції із затримання "вагнерівців". ДБР від початку ігнорувало це рішення суду.

#СтопБеня 

Ряд акцій спрямований проти олігарха Коломойського, який продовжує нарощувати свої вплив в Україні через президента.

#СправаНестле

Колишній співробітник Артем Кравченко, подав позов до суду на компанію “Nestle” за примусове використання російської мови в роботі. Зараз акція переросла у всеукраїнський флешмоб “Російська мова — збиткова!”.

 

Screenshot_6.jpg Screenshot_7.jpg

Продовжуємо діяльність в наших осередках

Після закінчення літніх таборів ми відновили щотижневі збірки в осередках. Також, окрім всеукраїнської діяльності, продовжується активна робота і в містах, де в нас є свої осередки:

Львів

16 вересня 

25-26 вересня — спільно з СУМ провели форум "Ціна правди", де читали гутірку про гібридну війну та методи її протидії.

9 жовтня — долучилися до нетворкінгу громадських організацій Львова від Львівської міської ради.

 

Тернопіль

25-26 вересня — долучилися до організації молодіжного форуму “МолоДійТе”, на якому ми були координаторами локації національно-патріотичного виховання.

 

Київ

17-19 вересня — відбулася теренова гра “Герць”, співорганізаторами якої є МНК.

 

Івано-Франківськ

17 вересня — на Франківщині відбувся фестиваль “Галицьке Лицарство”, на якому МНК мало свою локацію де читали гутірки і провели теренову гру.


 

Будь-який розвиток потребує додаткового ресурсу

Підтримати МНК: 

Банка Monobank: https://send.monobank.ua/jar/2on5xvcB7t  

Картка ПриватБанк: 5169 3600 0454 0476 (Репік С.І.) 

 

Детальніше про підтримку можна дізнатись за цим посиланням: http://mnk.org.ua/support_us/