Сергій Кузан

Четвертий голова МНК

 

 

Народився 16 травня 1984 року у місті Прилуки (Чернігівська область) в сім’ї лікарів. У 2006 році закінчив Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого. Отримав ступінь спеціаліста з відзнакою.

Працював юристом в різних організаціях та підприємствах.

З 2003 і дотепер бере активну участь у патріотичному громадському русі.

2004 року брав активну участь у Помаранчевій революції.

Брав активну участь у кампанії «Євронаступ», що актуалізувала в суспільстві питання європейського вибору України. Під час громадської кампанії, активісти збирали підписи за підтримку проведення всенародного референдуму про європейську інтеграцію України серед громадян країни

З 2011 – 2015 голова Молодіжного Націоналістичного Конгресу. У 2013 році нагороджений дипломом Верховної ради України «За активну життєву позицію, ініціативність та особистий внесок у розвиток державної молодіжної політики в Україні». У 2014 є радником секретаря РНБО на громадських засадах.

У рамках коаліції «Молодь за вами спостерігає!», здійснював моніторинг передвиборчих обіцянок політичних партій. В рамках діяльності «Бюро аналізу політики» здійснював моніторинг використання бюджетних коштів органами державної влади та місцевого самоврядування.

З початком Революції Гідності разом з командою з «Молодіжного Націоналістичного Конгресу» долучився до активних дій. Увійшов до складу 14-ї сотні Самооборони Майдану «Вільні Люди».

З весни 2014 року - координатор мережі волонтерів «Вільні люди». Окрім збору допомоги та відправлення на фронт, постійно працює з представниками діаспори, уряду Канади для лобіювання інтересів України (зокрема, через співпрацю з Фондом «Приятелі Збройних Сил України»)

Улітку 2015 в рамках проекту «Місія Схід» разом із однодумцями – харківськими журналістами та громадськими діячами, об’їздив більше 34 населених пунктів у прифронтовій зоні на Донбасі для моніторингу ситуації та налагодженню співпраці з економічних та соціальних питань між місцевими громадами та діаспорою.