Фурс Ярослав

 

 

Фурс Ярослав Євгенович народився 26 грудня 1975 року в м. Глухові Сумської області. 
Закінчив Глухівський державний педагогічний інститут ім. С.М. Сергєєва-Ценського. 
У 1993 році вступив до Спілки Української Молоді та був обраний головою Глухівської організації СУМ. З 1998 року член Комітету виборців України (КВУ). З 2001 року голова Глухівського відділення КВУ. З 2005 року заступник голови Сумського обласного відділення КВУ.
Організатор та учасник багатьох різноманітних акцій та проектів, в тому числі просвітницького та правозахисного характеру. В якості ведучого, лектора та організатора брав участь у круглих столах, семінарах, зустрічах з громадськістю, зокрема студентами ВУЗів тощо. Керівник проектів, спрямованих на співпрацю з керівництвом Глухівського міськвиконкому та міської ради, активом політичних та громадських організацій, ЗМІ (обговорення та внесення змін до вітчизняного законодавства; захист прав громадян; виховання національної самосвідомості тощо). Упорядник та відповідальний за випуск друкованих посібників, виданих в рамках просвітницьких проектів Глухівського відділення КВУ: «Глухів – інформаційний» (2001), «Глухівська міська рада: хто є хто» (2002). Автор публікацій в місцевій та регіональній пресі.
1998 рік - керівник виборчої кампанії кандидата в народні депутати України М.І. Литовченка, начальник окружного виборчого штабу блоку «Національний фронт».
1999 рік - організатор незалежного спостереження КВУ за виборами Президента України на виборчих дільницях Глухова та Глухівського району.
З 2000 по 2002 рік керівник громадської приймальні КВУ. В рамках цього проекту надавалася безкоштовна консультативно-правова допомога громадянам. Проводилися заходи просвітницького характеру.
З 2001 по 2004 рік спеціальний кореспондент в Сумській області Всеукраїнської газети «Точка зору» та інтернет - порталу «Політична Україна», м. Київ.
У 2002 році організатор незалежного спостереження за виборами депутатів усіх рівнів, заступник начальник міського штабу виборчого блоку «Наша Україна».
З 2002 по 2004 р.р. керівник громадської приймальні Коаліції НДО м. Суми «Партнерство за прозоре суспільство». Програма здійснювалася відповідно до міжурядової угоди між Україною та США (проект USAID – Агентства США з міжнародного розвитку), спрямована на розбудову громадянського суспільства.
У 2004 році організатор незалежного спостереження за виборами Президента України, консультант з питань виборчого законодавства. Працював інструктором з навчання членів дільничних виборчих комісій в рамках проекту «Сприяння організації виборів в Україна» Агентства США з міжнародного розвитку та ЦВК України. Провів більше десяти семінарів для членів ДВК і спостерігачів в шести райцентрах області.
З 2004 по 2006 рік окружний координатор – представник громадської мережі «ЗНАЮ». В рамках проекту здійснював моніторинг виборчої кампанії, виступав організатором та учасником просвітницьких акцій. Учасник проектів соціологічних досліджень Центру досліджень регіональної політики, м. Суми, консультант з виборчого законодавства в окружному штабі виборчого блоку «Український народний блок Костенка і Плюща», керівник організаційного відділу районного штабу Блоку Юлії Тимошенко.
З вересня 2008 року керівник Глухівського окружного секретаріату Єдиного Центру.