Керівництво

Інформаційно-пропагандивний референт МНК, Ольга Сидій

Інформцентр МНК

Інформаційно-пропагандивний референт МНК, Сидій Ольга

Інформцентр МНК

Анастасія Машевська

Інформаційно-пропагандивний референт

Василь Панькевич

Організаційний референт

Данило Шепінько

Заступник Голови МНК

Дмитро Швед

Керівник таборового сезону

Дубовий Василь

Голова Секретаріату

Микола Мисак

Заступник голови МНК

Микола Мисак

Вишкільно-кадровий референт МНК

Омельченко Олександр

Член Ради Честі

Павло Дацків

Фінансово-госпорадський референт

Сергій Литовка

Сергій Репік

Голова секретаріату

Соломія Фаріон

Голова організації

Софія Любінець

Федорняк Андрій

Член Ради Честі

Шаплай Марія

Член центрального проводу

Почесні члени

Іван Ковалик

Іван Кішка

5-й голова МНК, керівник Штабу мережі "Вільні Люди"

Іляш Ярослав

Третій голова МНК

Атаманюк Роман

Богатирчук Олександр

Гавдида Іван

Заступник голови ОУН. "Хрещений батько" МНК.

Гайдамаха Андрій

Голова проводу ОУН(р) (2001–2009).

Гладилович Адольф

Письменник та публіцист Канади українського походження.

Матвіївський Микола

Канцлер і економ єпархії Пресвятої Родини в Лондоні, директор УІС в м.Лондон

Медуниця Олег

Другий голова МНК. З 2012 року – Народний депутат України VII і VIII скликання.

Рог Віктор

Перший голова МНК. Головний редактор газети "Шлях Перемоги"

Сергій Кузан

Четвертий голова МНК

Фурс Ярослав

Якименко Рустамі

Дописувач

Іван Фацинець

Інформаційно-пропагандивний референт МНК, Ольга Сидій

Інформцентр МНК

Інформаційно-пропагандивний референт МНК, Сидій Ольга

Інформцентр МНК

Дмитро Мирон "Орик"

Марія Гуреш, Київський осередок МНК

Прес-служба Львівського МНК

Прес-служба Сумського МНК

Прес-служба Тернопільського МНК

Прес-служба Харківського МНК

Соломія Шваничик

прес-служба Львівського МНК

Стежина Нескорених

"Ungrouped"

Марія Дубініна, Олеся Горяйнова, Оксана Кузан (МНК)

Джерело: TeNews

Горяйнова Олеся

Член центрального проводу

Іван Брацюнь

Організаційний референт

Хома Соломія

Член Ради Честі

Прес-центр Сумського МНК

Жмайло Дмитро

Андрій Руденко

Член Ради Честі

Прес-центр Львівського МНК

Христина Паламар, Прес-центр Львівського МНК

Катерина Михальова, Прес-центр Сумського МНК

Віктор Стеблянко, екс-капітан ЗСУ

Прес-центр Львівського МНК

Дубініна Марія

Член центрального проводу

Голова ОУН (б) Стефан Романів

Український Інститут Національної пам'яті

Прес-служба Київського МНК

Вільні Люди

Голова МНК Соломія Фаріон, Вишкільно-кадровий референт Андрій Федорняк

Сергій Багряний

УІС

Інформцентр МНК

Микола Посівнич

Прес-служба Івано-Франківська

Паламар Христина, прес-служба МНК

Степан Бандера

Провід Організації Українських Націоналістів (бандерівців)

Святослав Липовецький

Марта Журавська, інформцентр МНК

Прес-служба "Вільних Людей"

Валентин Балагура (політолог), прес-служба МНК

Молодіжний Націоналістичний Конгрес

Тетяна Денькович, інформцентр МНК

Оксана Дацків, Іван Фацинець — інформцентр МНК

Український Тиждень

Анна Білоган, Прес-центр Київського МНК