Курс Вільних Людей : семінар у Івано-Франківську спонукає молодь до дії!

17.10.2018
 

Прес служба Івано-Франківського МНК

                                                                   “Безхарактерна суспільність, навіть при сприяючих обставинах, навіть при чужій допомозі, не творить нічого.

                                           Завше перекидатиметься від захвату до розпачі, тратитиме голову по перших невдачах, переоцінюватиме силу перешкоди,  а не довірятиме власній, хоч би й як «свідома» була свого «ідеалу».

Дмитро Донцов.

 

 

13-14 жовтня, на семінарі “Курс Вільних Людей” молодь Прикарпаття дискутувала на різні теми: від важливості сили характеру для провідної української верстви до сучасних перемог в сфері державного будівництва. Це вже четвертий семінар в рамках проекту КВЛ, на який з’їжджаються лектори з цілої України, щоб поговорити з студентами, громадськими активістами та активною молоддю на важливі історичні, ідеологічні, політичні теми.

Політики, громадські активісти, викладачі та співробітники державних структур — у формі вільного діалогу спілкуються з учасниками та разом виконують практичні завдання.

«МИ — молодь Івано-Франківська чітко розуміємо, що "плач не дав свободи ще нікому, а хто борець, той здобуває світ"! Ми не зациклюються на поразках та не беремо до уваги партійні ігрища, щодо "зведення нанівець" необхідних країні реформ. Ми готові йти в державні структури та власними руками будувати країну і брати на себе відповідальність за її майбутнє [а не виїжджати на чужину та шукати доброго добра]. Ми готові присвятити своє життя щоденній і невтомній праці задля розбудови власної "рідної хати" [Шептицький] і ніколи не пошкодуємо за цей вибір, адже ми життєво необхідній своїй Країні. Готові віддавати та працювати, а не вічно просити "подачки" від когось. Адже існує вічний закон: "Хто скупо сіє, той скупо жатиме, а хто сіє щедро, той щедро жатиме" [Біблія], а "хто не сіє, той не жне"...» ,— говорить учасник семінару, дійсний член МНК Андрій Федорняк.

“Цінність цього семінару в тім, що він дав змогу зібрати людей зі схожими ідеями і консолідувати їх для спільної справи . Ми встигли обговорити не лишень теорію, але й вирішити багато практичних питань, пов'язаних з громадською активністю. Такі заходи є необхідними, у часи сучасної гібридної війни, адже молодь має бути освіченою та дієвою!”, — розповідає учасник семінару, Андрій Петраш.

 

Більше фото: bit.ly/2RWLskP

Довідка:

Навчальні семінари для молоді, в рамках проекту Курс Вільних Людей - КВЛ — це семінари для тих, для кого Герої Української Національної Революції минулого є прикладом для наслідування;

— хто прагне внести свій вклад в розбудову України та захист інтересів української нації;

— для кого націоналізм це щось більше, ніж субкультурна тусовка і можливість пройтися маршем зі смолоскипом;

— хто готовий ставити нетривіальні питання про сучасний націоналізм і готовий шукати відповіді;

— хто має достатньо мужності, щоб не бути простим обивателем, а мислити і діяти інтересами нації;

— хто хоче продовжувати справу бандерівців у ХХІ столітті.

Основні напрями програми:

ідеологічно-світоглядові

громадсько-політичні

Далі семінари відбудуться у :

Курс Вільних Людей — семінар у Тернополі

(20-21 жовтня) ( місць немає)

Курс Вільних Людей — семінар у Дніпрі (27-28 жовтня)

Курс Вільних Людей — семінар у Києві (3-4 листопад)

Кількість місць обмежена, відбір відбуватиметься на конкурсній основі, участь безкоштовна.

Реєстрація: mnk.org.ua/kvl_seminar

 

 
 
Теґи