На попередній рівень


Декілька слів про національні характери

Автор: Ярослав Іляш

Видавництво: УВС

Рік видання: Київ - 2014

Обсяг: 84 с.

Ціна: 25 грн.

Дана збірка включає низку статей, які були написані для газети ТЕРЕН-УКРАЇНА з метою світоглядного та ідейного вишколу молодих українських націоналістів. Утім, з часом були неодноразово передруковані в інших друкованих та електронних ЗМІ.
Тематика статей носить як пізнавальний, так і аналітично-спонукальний характер. На думку автора, сучасні невдачі на шляху побудови громадянського суспільства та державотворення мають причиною соціальну та індивідуальну пасивність. Щоб покинути це зачароване коло української ментальності, слід проростити в собі зерно гідності, знайти силу змінити себе і навколишній світ на краще. Усвідомити, що маючи спільне розуміння проблем і шляхів їх подолання, ми зробимо неможливе (як раніше нам здавалося); і це станеться завдяки приспаному колись національному характеру.
Зміст статей книги поєднує універсальний принцип досягнення успіху: Перемагає лише той, хто завжди йде вперед, не зупиняється і ніколи не здається! .
У збірці в популярній формі розповідається про прояви національного характеру різних народів: від політики та історії — до мистецтва і спорту.
Рекомендується для широкого кола читачів.

Замовлення можна зробити за адресою:
Центральний Провід Молодіжного Націоналістичного Конгресу
01030, м. Київ, вул. Ярославів Вал, 9,
тел. (044) 234-70-20, +380 68 389 51 76 (Сергій)

Для замовлення книг поштою необхідно зв'язатися за адресою:
ЦП МНК, скринькою books@mnk.org.ua або телефонічно
та вказати назви та кількість книг, ПІБ, повну поштову адресу з індексом

Книжки надсилаються:
УкрПоштою післяплатою (з накладеним платежем), або Новою Поштою з попередньою оплатою замовлення (картка приватбанку, тощо.)