Завітали з колядою!

08.01.2018
Вчора ГО «Молодіжний Націоналістичний Конгдес. Суми» вітали друзів з прийдешнім Різдвом Христовим. З радісттю та піснями завітали до 15 будинків, де бажали щастя, злагоди та здоров’я кожній родині. Щоб разом ми змогли побороти Ірода проклятого, повернути вкрадену з України козу, смачної куті та гарних свят!
"З усієї моєї великої родини ніхто не бачив такого цікавого та веселого привітання з Різдвом. Тому коли це все дійство завітало до нас, то посмішка не зходила з обличчя ні на секунду, а сьози радості було важко стримати. Всі, від найменшого брата та до найстаршої бабусі, були в захваті від побаченного!" - ділиться враженнями Микита Чугай, глядач.
А ще, ми вже почали готуватися до щедрування, тож з радістю приїдемо та привітаємо вас нашою файною компанією дівок :)
Замовити гарний настрій на увесь рік можна за номером (066)248-21-49  - Валерій. “Це вшанування українських традицій, і нам важливо щоб суспільство міста ідентифікували себе як Українців і плекало в собі саме наші традиції. Тому кожен рік ми витрачаємо стільки сил, енергії та часу щоб принести радість українських традицій в кожен дім” - розповідає П’ятаченко Валерій, один з колядників.