Законопроект Табачника відкликати з Ради не будуть

25.01.2012
За словами голови уряду Миколи Азарова, «краще — ворог хорошого»: затягування з прийняттям законопроекту буде тільки заважати.
Кабінету міністрів України не потрібно відкликати з Верховної Ради для доопрацювання свій проект закону про вищу освіту, підготовлений міністерством освіти і науки, яке очолює Дмитро Табачник.
До такої «спільної думки» прийшли ректори і представники студентських організацій після сьогоднішнього обговорення цього документа у Кабінеті міністрів за участю прем'єра Миколи Азарова.
«Настає момент, коли краще — ворог хорошого: коли затягування з прийняттям законопроекту буде тільки заважати», — підкреслив М.Азаров за підсумками засідання.
Як альтернативу він запропонував надіслати до Ради від Кабінету міністрів і громадських організацій свої додаткові пропозиції до законопроекту для його підготовки до першого читання.
Прем'єр також запропонував створити оперативну групу з доопрацювання законопроекту і ввести в число її учасників представників студентських організацій, які виходили на масові акції протесту проти прийняття цього законопроекту.