Заява МНК з приводу введення Росією військ на територію України

03.03.2014

Україна стоїть на порозі війни. За рішенням президента та парламенту Російської Федерації, війська останньої введено на українську територію — в Автономну Республіку Крим. Під приводом “захисту громадян Росії від екстремістів”, захоплено або заблоковано всі вузлові цивільні та військові об’єкти півострова.

Існує реальна загроза соборності, територіальній цілісності нашої держави, безпеці громадян, небезпека розв’язання збройного конфлікту, здатного перерости у Третю світову війну.

Окрім безпосередньо військової інтервенції, з боку агресора, як складова наступу, ведеться інформаційна війна. Офіційні російські ЗМІ подають викривлену та неправдиву інформацію, здійснюючи маніпулювання суспільною свідомістю.

За таких обставин жоден громадянин України не повинен лишатись осторонь.  Молодіжний Націоналістичний Конгрес закликає всіх громадян:

1. Чітко та організовано виконувати рішення офіційних державних органів України (РНБО, СБУ, Міноборони), центрального керівництва держави.

2. Не піддаватись пропагандистському чи дезінформуючому впливу російських ЗМІ – отримувати та поширювати лише перевірену інформацію авторитетних українських ЗМІ.

3. Особисто, телефонічно, в соціальних мережах та будь-який інший спосіб постійно вести роз'яснювальні розмови зі знайомими, близькими, а особливо – жителями Східних і Південних областей України, а також Росії. Пояснювати, що:

1) Росія не має жодного права вводити війська на територію незалежної України і є агресором щодо українського народу;

2) в Україні не існує громадянського протистояння;

3) ми не потребуємо будь-яких іноземних “миротворців”.

4. Усі військовозобов'язані повинні відповідально виконувати вимоги військоматів, зокрема щодо прибуття на призовні пункти.

5. Самостійно опрацьовувати літературу з виживання та ведення партизанських дій на окупованій території.

6. Бути готовим до мобілізації:

1) мати напоготові спаковані особисті речі, документи, гроші (не більше 1 наплічника або сумки);

2) дізнатись розклад руху залізничного, авто- транспорту зі свого населеного пункту;

3) скооперуватись з друзями, родичами, особливо – власниками авто.

Головне – спокій та дисциплінованість.

Слава Україні! Героям Слава!