Волонтери ''Вільних Людей'' передали контейнер з гуманітаркою вагою майже 10 000 кг та вартістю 90 000 доларів США

16.01.2017

Україна процвітатиме, якщо українці всього світу будуть підтримувати свою націю. Хорошим прикладом такої підтримки є співпраця “Вільних Людей” та Злученого Українсько-Американського Допомового Комітету США.

Українці Америки зібрали і передали на Батьківщину вже четвертий контейнер з різноманітними речами гуманітарної допомоги. Переважно, це - медичне та лікарське обладнання, одяг, книги, спортивне обладнання, інвалідні візки.

“Соціальна допомога “українцям від українців з-за кордону” - це не лише вияв доброї волі. Сьогодні, в умовах війни, це ще раз доводить: українці всього світу - єдиний організм, який діє злагоджено. Разом - ми величезна сила, а боротьба з ворогом лише посилила зв’язок між нами”, - говорить Андрій Руденко, волонтер “Вільних Людей”, який займається прийомом та розподілом гуманітарної допомоги.

Вантаж вагою 9 986 кг та вартістю 89 тис. 957 доларів США розійдеться по всій Україні: в Ірпінський реабілітаційний госпіталь, Реабілітаційний Центр АТО “Фенікс”, Малу Лігу бейсболу в Україні, Український Католицький Університет, Тернопільський логістичний центр, Товариство Червоного Хреста в Україні, Молодіжний Націоналістичний Конгрес, та багато інших установ та організацій.

“Розподіл вантажу відбувається по-різному: багато речей ми передали “на замовлення”, дещо віддаємо на власний розсуд, вивчаючи потреби різних установ. Звісно, перевагу мають учасники АТО чи прифронтові зони”, - розповідає Андрій Руденко.

Волонтери, що не отримують ніякої фінансової чи іншої вигоди, власними силами “вкладаються” в гуманітарну допомогу. Що українці США - по крупиці шукають та збирають, завантажують контейнер; що українці тут, на місці - витрачають весь вільний час, працюючи з документальним оформленням, власноруч розвантажують та доставляють речі за призначенням.

“Це і є приклад жертовності, приклад справжньої роботи. Головне - це результат, що виправдовує затрачені зусилля та ресурси. Ми надзвичайно вдячні і побратимам з США, і нашим волонтерам за цю надзвичайно важливу роботу”, - говорить Сергій Кузан, заступник керівника Проводу “Вільних Людей”.