''Вільні Люди'' пройшлися Маршем проти економічної окупації

18.02.2016

Сьогодні у Києві під час Антиокупаційного Форуму відбулося офіційне відновлення мережі «Вільні Люди», пріоритетним завданням якої є протидія економічній окупації та спробам реваншу. Так, на Форумі зібралися сотні активістів «Вільних Людей», було озвучено цілі та засоби боротьби з економічною окупацією України російськими агресорами.

«Вільний світ поважає нас за те, що ми чинимо опір Росії. Ми вистояли у війні завдяки військовим на фронті, волонтерам в тилу, українській діаспорі – такій, як «Приятелі ЗСУ». Але війна триває не лише на передовій, а й у тилу. Ординська Москва, використовуючи корупцію та власну агентуру в політиці, мас-медіа, церкві та бізнесі, намагається підірвати нашу державу зсередини, дискредитувати діаспору та розколоти світову спільноту. Це війна без "Градів" і автоматів, але її жертвою є українська нація. Ті, хто готовий відстоювати свою країну ціною власного бізнесу, добробуту, здоров'я, а то й життя, хто звільнився від психології раба, взяв на себе відповідальність - лише ті мають право зватись Вільними Людьми», - зазначив Сергій Кузан, координатор волонтерської мережі «Вільні Люди».

Після цього, тисячі активістів рушили маршем «Реванш не пройде» з вимогами до центральних органів влади ввести санкції проти окупаційного бізнесу.

Активісти передали список вимог до Кабміну та в Адміністрацію Президента України. Серед вимог:

1. Окупаційному бізнесу - санкції!

2. Конфіскація майна так активів Януковича та його оточення

3. Невідкладного покарння винних у затягувані та саботажі розслідування злочині проти Майдану

4. Арешт Медведчука та заборона "Українського вибору"

5. Покарання всіх чиновників, які прикривають бізнес агресорів та бандитів Януковича

«Ми будемо подовжувати змушувати владу виконувати свою роботу акціями громадського тиску. Ми давали шанс владі, самі робили, що могли. Зараз бачимо, що владі цікавіше ділити портфелі, розподіляти фінансові потоки, аніж воювати з ворогами і боротись за Україну», - зазначив Андрій Левус.