Вечір веселощів у Тернополі: свято Андрія

15.12.2012

Тернопільська молодь куштувала паляницю з медом, що символізувала дружбу -  саме так почалися традиційні Андріївські вечорниці. Господарі заходу, ГО «Молодіжний націоналістичний конгрес» та «Молода просвіта», створили чудову атмосферу справжнього українського свята.

12 грудня молодь відвідала свято Андрія. З давніх часів вечорниці на Андрія вважалися наймасовішими і найпопулярнішими серед молоді.

«Вечір свята - найвеселіший, найзагадковіший, а головне, дуже багатий на традиції в культурі українського народу. Сьогодні серед гостей дійства приємно бачити представників молодіжних громадських організацій, студентів, учнів та просто активну молодь міста», - зазначив Іван Ковалик, голова Тернопільського МНК.

На вечорницях молодь розважалась, співаючи українських пісень, граючи в ігри, брала участь у конкурсах, частувалась традиційними українськими стравами. Ну і, звичайно, які ж Андріївські вечорниці без парубоцьких забавлянь і жартівливих ворожінь…

«Захід сприяє знайомству, спілкуванню, вихованню молоді в дусі українських традицій.  Тому окрім членів громадських організацій ми завжди запрошуємо на вечорниці якомога більше молоді, яка ще не стикалася з таким видом дозвілля», - говорить Марічка Шалай.