У вечір перед Андрієм у Києві провели благодійні вечорниці

13.12.2014

12 грудня, у вечір перед Андрієм, члени київського осередку МНК провели благодійні рок-вечорниці. У результаті заходу було зібрано 3830 гривень. Ці гроші підуть на допомогу українським військовим в зоні АТО в межах волонтерської мережі "Вільні Люди". Звіт про використання коштів буде опублікований згодом на сторінках зустрічі у соцмережах.

Вечорниці проводилися у не зовсім стандартному форматі, тому поряд із традиційними розвагами, такими як кусання калити і ворожінням, для гостей виступали українські рок-гурти. Вечір розпочав своєю музикою гурт «ТаРута», етно-мотиви якої чудово вписувалися в атмосферу вечора. Також, своєю музикою гостей вечорниць запалив альтернативний рок-гурт «Колір Ночі». Під кінець виступили легенди українського року, гурт «Рутенія».

«Дякуємо гуртам за те, що не залишаються осторонь ситуації в країні і беруть активну участь у допомозі українським військовим, виступаючи на благодійних концертах, збираючи разом з волонтерами допомогу і відвідуючи бійців на передовій. Також дякуємо арт-клубу «44» за надане приміщення і сприяння у проведенні вечорниць. Разом з тим, хочемо принести вибачення за непорозуміння з організаційними моментами щодо столиків, обіцяємо в подальшому не допускати подібних ситуацій», - говорить Дмитро Однойко, організатор заходу.

Продовжуймо й надалі підтримувати українську армію і добровольчі батальйони, адже тільки спільно ми зможемо перемогти ворога.

Як допомогти?