У Сумах презентували нову книгу Ярослава Іляша

04.06.2015

Презентація останньої книги третього голови МНК Ярослава Іляша «Декілька слів про національні характери» у Сумах пройшла людно і дещо незвичайно.

Захід тривав більше двох годин. Великій кількості відомих людей (політиків, істориків, громадських діячів), присутніх на презентації, було що сказати про книгу та її автора, а також провести історичну паралель між Ірландією, Японією та Україною. Серед особливостей заходу можна також відзначити акомпанемент запрошеного гурту «Shamrock», відомого у місті виконанням народної ірландської музики.

«Книга є актуальною, адже розповідає про долю нації, що має багато спільного з нашою. Так само як українцям, ірландцям забороняли мову, нищили війнами, голодом, але вони не здалися і продовжували свій визвольний шлях, борючись з ворогом на всіх фронтах. Тому, незважаючи на власний досвід боротьби проти віковічного ворога, важливо брати до уваги шлях боротьби інших націй проти агресора з імперськими «замашками»», - говорить Юрій Бондренко, діяч місцевого осередку МНК.

Книгу можна придбати за адресою: м. Київ, вул.Ярославів Вал, 9 (офіс МНК), або написавши на books@mnk.org.ua