У Рівному ходою вшанували Українського Самостійника

01.04.2013

31 березня рівненська патріотична молодь провела смолоскипову ходу, присвячену до 140-ї річниці з дня народження Миколи Міхновського.

Молоді націоналісти маршем пройшли від Дубенського кладовища вулицею Соборній до пам'ятника Симону Петлюрі. Учасники скандували гасла "Слава Україні - Героям Слава", "Слава нації - Смерть Ворогам", "Революція". Організаторами акції був Молодіжний Націоналістичний Конґрес за участі громадських організацій "АкМ", "Патріот України", "Пласт".

На завершення ходи біля пам'ятника Симону Петлюрі до молоді звернувся представник МНК Тарас Давидюк,  який розповів присутнім про мету акції.

"Закликаю Вас бути гідними наших великих попередників", - наголосив він.

Максим Білоус наголосив на необхідності вшануванні постаті Миколи Міхновського на державному рівні: "Ми є незалежною державою, однак чоловіка, який став прабатьком створення цієї держави, не шануємо на гідному рівні, хіба є у цьому якась логіка? ", - зазначив Максим Білоус.

Пізніше в актовій залі Народного дому відбувся показ документального фільму про Миколу Міхновського. Присутні обговорили актуальність політичних поглядів Миколи Міхновського, наголосившина тому, що "10 заповідей", які написав український самостійник, є дороговказом нащадкам.