У Радехові готувалися до Гурб

20.04.2015

У суботу, 18 квітня, у місті Радехові відбулася теренова гра «Вставай Україно, москаль вже годину не спить», організована місцевим осередком Молодіжного Націоналістичного Конгресу. Таким чином організатори прагнули підготуватись до найбільшої в Україні теренової гри «Гурби-Антонівці».

Випробувати себе зібралася молодь з району, незважаючи на песимістичні прогнози синоптиків та складність Кривецького лісу. 
Під своїми знаменами курінні Юрій Добош та Богдан Михальчук зібрали 30 молодих патріотів. Незважаючи на те, що для багатьох учасників ця теренова гра була першою, бої і тактика, відбувалися як в кращих манерах «Гурб-Антонівців». Пошук прапора був ключовою метою для обох команд з перших хвилин гри. Та спробувавши «першої крові», всі учасники загорілися бажанням нової перемоги чи реваншу.

«Гра виявилася цікавою і непередбаченою, учасникам вдалось показати свою мужність, цілеспрямованість та незламність. Попри запекле протистояння, перемогу здобула команда червоних. Вважаю символічним, що вони змагалися під прапором куреня «Левів», - розповідає голова Ради Вищих Спостерігачів Андрій Пастущук.