У Польщі встановлять пам'ятник воїнам УНР і УГА

07.02.2012
Найближчим часом в польському Ланцуті буде встановлено пам’ятник на кладовищі воїнів Армії УНР та УГА, виготовлений коштом обласної ради. Про це повідомляє Святослав Шеремета, який очолює комунальне підприємство Львівської обласної ради "Доля", пише "ҐалІнфо".
Водночас, генеральний консул Польщі зазначив, що впродовж наступного місяця планує отримати реєстр всіх меморіальних місць на території його консульського округу (він охоплює три воєводства – Люблінське, Підляське та Підкарпатське), зокрема українських військових поховань. За сло вами Владислава Каневського, всі ці місця мають бути належно впорядковані й пошановані.
Олег Панькевич зазначив, що Львівська обласна рада фінансово підтримує заходи із впорядкування українських поховань в РП та вшанування пам’яті українців, похованих на території сучасної Польщі. 
Крім цього, планується впорядкування українських кладовищ у Перемишлі, у селі Дубина Підляського воєводства та поблизу Любачева. Також учасники зустрічі обговорили вшанування 65-ї річниці від початку операції "Вісла", зокрема про заходи, які відбудуться в Польщі та на Львівщині.