У Києві відзначать 75-річчя проголошення Акту відновлення Української Держави

04.07.2016

Увівторок, 05 липня 2016 року, о 18.00 годині,вНаціональному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» за адресою вул. Хрещатик, 2,  відбудеться сценічна інсталяція з нагоди 75-ої річниці проголошення Акту відновлення Української держави, виголошеного Ярославом Стецьком  та затвердженого Національними Зборами у Львові 30 червня 1941 року. Національні Збори за ініціативою Організації Українських Націоналістів  утвердили в цей день волю українського народу до відновлення незалежної Української  Держави на своїх етнічних землях, відновили суб’єктність української нації на світовій шахівниці, виступили політично, а згодом і збройно проти двох найпотужніших людиноненависницьких та народовбивчих потуг 20 ст. – сталінсько-комуністичного СССР і нацистсько-гітлерівської Німеччини та закликали українців «не скласти зброї так довго, доки на всіх українських землях не буде створена Українська Суверенна Держава».

Захід відбудеться з ініціативи Конгресу Українських Націоналістів, за підтримкиВсеукраїнського громадсько-політичного руху «Український дім».

У програмі:

- сценічні інсталяції «Волею Українського Народу: проти Гітлера і Сталіна».

режисер – Микола Стефаник, автор ідеї – Тарас Процев’ят.

- виступи  ієрархів Українських церков, відомих політиків, громадських діячів та науковців.

Початок – о 18.00 год.

Серед запрошених: ієрархи Українських церков, духовенство, політики, громадські діячі, науковці, учасники Майдану, військові, волонтери та представники ЗМІ, широка українська громадськість та друзі України.

Контакти для акредитації ЗМІ:   тел.:  (067) 607 82 68

e-mail:press-kun@ukr.net