Тернопільський МНКівець здобув ''срібло'' на чемпіонаті з фрі-файту

01.03.2013

Кандидат у дійсні члени Тернопільського осередку МНК Володимир Дубовий виграв срібну медаль на відкритому чемпіонаті Львівської області з фрі-файту. Змагання відбулися 10 лютого 2013 р. у Львові. На чемпіонаті серед дорослих бійців та юніорів Володимир виступав у ваговій категорії до 74 кгта переміг учасників із Львова та Чернівців.

Володимир Дубовий займається фрі-файтом один рік у спортивному клубі “Характерник”, хлопець навчається на третьому курсі технічного університету та є активним членом тернопільського МНК.

"Спортивна підготовка є важливим елементом саморозвитку людини, особливо націоналіста, адже під час тренувань загартовується і тіло, і бойовий характер, також розвивається сила волі, витривалість, спритність, мужність. Навички такого бойового мистецтва як фрі-файт, можна застосовувати у повсякденному і таборовому житті - захищаючи та захищаючись", - вважає Володимир.

Молодіжний Націоналістичний Конгрес вітає Володю з перемогою і бажає не зупинятись на досягнутому!

Довідка: Фрі-файт – український варіант змішаних контактних єдиноборств, який поєднує досвід багатьох бойових традицій світу в єдину систему, використовуючи найефективніші прийоми ведення поєдинку. З 2004 р. фрі-файт офіційно зареєстрований Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту та визнаний першим, створеним в Україні, видом спорту.