Тернопільський Миколай завітав до Героїв

20.12.2012

Громадська організація «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» провела в Тернополі грудневу акцію «Миколай для твоїх героїв». У рамках заходу волонтери зібрали та презентували тернопільським ветеранам визвольних змагань подарунки від Святого Миколая. Мету акції організатори пояснюють гаслом: «Герої живуть доти, доки їх пам’ятають».

Свої подарунки в день Св. Миколая отримали близько 40 ветеранів. Для них волонтери підготували продовольчі пакети з крупами, цукром, фруктами та іншим, а також вітальні листівки та пресу.

Для формування подарункових кошиків спонсорську допомогу надали підприємці міста. Пошуком коштів займалися волонтери акції. Завдяки їх наполегливості та підтримці спонсорів вдалося забезпечити подарунки з найнеобхіднішими продуктами вагою у 10 кг.

«Нам довелося обійти багато підприємств, аби знайти необхідні ресурси. Звичайно були такі, які відмовляли, та, на щастя, в місті є небайдужі люди, які підтримали нашу справу. Особисто я знайшов шестеро таких», - розповідає волонтер Василь Дубовий.

«Важливість нашої акції я повністю зрозуміла лише тоді, коли в день Св. Миколая на власні очі побачила, наскільки ветеранам важлива наша увага і шана. Вони більше, ніж  подарункам, раділи тому, що про них пам’ятають», - ділиться враженнями волонтер Катя Пархут.

Молодіжна організація «МНК» висловлює подяку всім підприємцям, які зробили свій внесок у реалізацію акції, а також волонтерам ТСШ №17 за їх активну участь.