Півтори сотні тернополян прийшли на перегляд фільму про окупацію Криму

01.04.2018
28 березня у Палаці Кіно відбувся показ фільму «Крим. Як це було». Це історія офіцерів, солдатів та матросів, які під час захоплення Криму не зрадили присязі на вірність народу України.Продовжуючи виконання своїх військових обов’язків на землі, морі та в повітрі, безпосередні учасники розповідають про те, як відбувалася окупація українського Криму.
Василь Панькевич, один із співорганізаторів показу фільму пояснює: "Кінострічка "Крим. Як це було" - один із небагатьох фільмів, який розповідає про події 4 річної давності, такими якими вони були, без стоп кадрів і повторних дублів. У ньому ще раз підкреслюється сила духу та незламність українських військових, коли окрім нахабного вторгнення проти них ще й застосовувались методи гібридної війни, то вони не тільки не здались, а й досі продовжують боротьбу проти агресора. Зараз важливим є те, щоб кожна молода людина усвідомлювала свою відповідальність за майбутню долю країни. Крим - це однозначно Україна але коли саме він поверниться до нас залежить від того як ми будемо протидіяти ворогу сьогодні на всіх фронтах гібридної війни".
Також кінопоказ цього фільму відбудеться 4 квітня у Сумах о 18:00 за адресою вул.Кузнечна 4. Запрошуємо вас, вхід вільний