Наша зброя - слово!

27.03.2013
«Передавайте з рук в руки, з хати до хати» – таке гасло виднілось на першій сторінці кожного номера підпільної газети ОУН «Сурма». За переховування «Сурми», «Розбудови нації» чи інших підпільних видань загрожував чималий термін ув’язнення. Незважаючи на це преса ОУН була рупором, яким націоналісти доносили правду до мільйонів українців. Вона успішно виконувала свою місію: здійснювала популяризацію ідеї націоналізму, викриття дій ворогів української нації, вплив на суспільну свідомість та патріотичне виховання молоді. Сьогодні, здобувши державність, потреба українців у подібних націоналістичних виданнях усе ще існує. Парадоксально, але у часи новітніх технологій та інформаційного перенасичення нам все ще важко знайти дійсно корисну, правдиву та неупереджену інформацію про сучасний стан та минуле власної держави. 
Завдання, які стояли перед підпільними виданнями ОУН, – формування суспільної свідомості, пропаганда націоналістичних ідей та висвітлення правдивої актуальної інформації про історію та сьогодення нашої нації – ставить перед собою газета Молодіжного Націоналістичного Конгресу «Терен-Україна». Газета «Терен-Україна» - наймасовіше видання серед всеукраїнських молодіжних громадських організацій. Виходить «Терен» раз на 3-4 місяці – за рік до 4 випусків, накладом 10 000 примірників та розповсюджується безкоштовно.  Кожен випуск газети є унікальною підбіркою актуальних та цікавих матеріалів для представників патріотичних кіл. Широка тематика статей, порушених в «Терені», дають змогу сформувати цілісну картину щодо сучасних викликів і досягнень української нації, зокрема української молоді, а також більше дізнатися про ідеї українського націоналізму та нашу історію. 
На сторінках газети «Терен» Ви можете знайти як інформацію про українські молодіжні ініціативи та проекти, діяльність Молодіжного Націоналістичного Конгресу, так і ґрунтовний аналіз ситуації в Україні, історичні статті, інформацію про найрезонансніші події в Україні та за кордоном. Також у виданні публікуються маловідомі статті ідеологів українського націоналізму. Ти можеш поширити «Терен» у своєму місті. Для цього звертайся: за адресою м. Київ, вул. Ярославів Вал, 9, оф. 4, тел. (044) 234-70-20, 096-188-37-93. Ми надішлемо потрібну кількість газет. 
Також «Терен» можна прочитати в електронному вигляді.