На Волині презентували «бандерівську» книгу

19.09.2010
19 вересня 2010 року в м. Луцьку о 14 год. 30 хв. в приміщені конференцзалу готелю «Україна» відбулася презентація книги «ОУН: бандерівці (фрагменти історії та боротьби)».
Організаторами даного заходу виступили ВОО Молодіжний Націоналістичний Конгрес та ЛМО Конгрес Українських Націоналістів.
Перед учасниками зібрання виступили автор книги Святослав Липовецький, заступник Голови ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» Сергій Кузан, Голова Луцької міської організації «Конгресу Українських Націоналістів» Олександр Скиба, Голова «Братства ветеранів ОУН-УПА Волинського краю ім.. К.Савура» Василь Кушнір, а також заступник Голови обласної організації ВО «Свобода». В словах, які звучали, було зазначено, що «…слова Бандера, бандерівці, бандерівці стали символами української національної революції в боротьбі за українську Україну… Історія діяльності ОУН (революційної) не розпочалась в 40-х рр.. ХХ ст.., а була лише продовженням визвольного руху кінця 20-х рр.. зі створення УВО… Ця книга є малою енциклопедією для людей різного віку, які бажають знати все і відразу, що стосується визвольної боротьби українського народу в побудові Української Самостійної Соборної Держави…»
Активними учасниками даного заходу виступили громадськість міста та області, а також представники громадських і політичних об’єднань національно-патріотичного руху Волині.
Хотілось би відмітити і той факт, що на тлі загальнонаціонального розчарування і недовіри до політики і політиків, питання «бандерівського» руху на Волині залишається актуальним, про що красномовно свідчило заповнення залу.