На Сокальщині виховують молодих лицарів

20.06.2014

З20 по 30 червняна кордоні з Польщею, поблизу спаленого села Городиловичі, що на Сокальщині, на березі річки Західний Буг вже втретє відбудеться вишкільний табір для молоді “Лицар чести”. Організатором табору виступає львівський осередок Молодіжного Націоналістичного Конгресу (МНК).

Уже завтра близько 40 найвідважніших хлопців та дівчат прибудуть на узбережжя Західного Бугу, де їх чекають туристичні та спортивні змагання (регбі, волейбол, кікбоксинг), водні ігри, теренова гра, змагання із туристичної техніки, смуги перешкод та вимарш довжиною понад 30 км. Ідеологічний вишкіл супроводжуватиметься знайомством із ветеранами УПА.

Учасниками табору є молодь віком від 14 до 20 років, які відібрані на конкурсній основі.

«“Лицар чести” – це спосіб змінити себе і перемогти свої слабкості, виховати свою волю, характер та навчитися перемагати. Молоді українці вже із юних років навчаться боротися за себе, за Україну, за її славу та її святі ідеї.» – пояснює суть заходу бунчужний табору, голова ЛОО МНК Назар Франчук.

Важливою особливістю “Лицаря чести” є сувора дисципліна, якої повинен дотримуватись кожен учасник табору, алкоголь та тютюн тут суворо заборонені.

Програма табору обіцяє бути насиченою, цікавою та дати основу для виховання справжніх Лицарів Чести.