На Київщині відбувся молодіжний табір ''Курс Вільних Людей''

03.09.2016

З 26 до 29 серпня на Київщині відбувся молодіжний табір «Курс Вільних Людей». Учасниками проекту стала молодь з Київської, Рівненської, Донецької, Полтавської, Житомирської, Дніпропетровської та Запорізької областей.

Протягом трьох днів учасники слухали гутірки про громадську активність та відповідальність, особисту ефективність та успіх, сучасний націоналізм, а також проводили вечори біля багаття. Так, на одній з ватр побували вокаліст гурту «Широкий лан» Святослав Бойко та поет, ініціатор проекту «Дух Нації» Юрій. Усе це відбувалося в сосновому лісі на березі Київського моря.

Своїми враженнями діляться учасники з Білої Церкви.

«Коли я лише збиралась їхати в табір, очікувала чогось простого, веселого та невимушеного. Проте варто було лише почути вперше в житті "табір, збірка", як в середині все напружилось в очікуванні. Уже під вечір я відчула нереальну відповідальність перед своїми друзями-таборовиками, і не могла собі дозволити запізнюватись, або якимось чином порушувати дисципліну. Цей табір знову пробудив у мені патріотичний настрій, бажання змінювати свою країну. Тепер я чітко зрозуміла, чого я хочу і з чого потрібно починати. Нові люди з різних куточків України, нові погляди, нові позиції розширили мій світогляд. Я вже зареєструвалась на наступний табір, бо свято вірю, що країна починається з кожного з нас, і гуртом ми в силі змінити свою країну так, щоб у міжнародній спільноті нашу державу брали за приклад», - говорить Марина Онопрієнко.

«Не зважаючи на те, що очікування були зовсім інші, час я провів дуже цікаво та нереально круто. Цікаві гутірки та хороші люди навколо, з якими проводив час, подарували море незабутніх емоцій та вражень. Гадаю, кожен повинен знайти час та відвідати такий захід», - радить Євгеній Понєдєльніков.