Молодь закликала Булатова бути на передовій реформ.

05.03.2014
Лідери молодіжних громадських організацій звернулися до нового Міністра молоді та спорту Дмитра Булатова із закликом подати приклад та стати в авангарді проведення реформ у державному управлінні. Почати пропонується з механізму заміщення вакантних посад - шляхом проведення відкритого конкурсу на основі прозорості та публічності. 
Молодіжними організаціями, ініціаторами реформ, було запропоновано розробити та представити громадськості прозорий механізм і критерії відбору кандидатур. До розробки цих критеріїв мусять бути залучені представники МГО, експерти з питань боротьби з корупцією та реформування державної служби. 
Молодь зазначає, що на основі розроблених критеріїв та відкритої інформації щодо повноважень та обов’язків, має проводитись відкритий конкурс, з процесом відкритого відбору, на заміщення всіх посад в міністерстві.
Що стосується діючих співробітників міністерства, то активісти наголошують: особи, які відповідатимуть критеріям, для збереження інституційної пам’яті, матимуть перевагу при проходженні конкурсу, надалі ж на кожну посаду проводитиметься відкритий відбір претендентів, що відповідатимуть вимогам розробленими експертами.
Крім того молоддю пропонується проводити в подальшому (раз у квартал) публічний звіт щодо обов'язків та виконаних завдань та досягнень кожної посадової особи, яка відповідальна за прийняття рішень.
Тільки такий підхід дозволить наповнити міністерства професійними кадрами, перевіреними часом, а також громадським обговоренням. Це - запорука кардинальних змін в системі функціонування держави.
З повним текстом відкритого листа можна ознайомитися тут: http://bit.ly/NU9evA
Ініціаторами цього листа є ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес», ВМГО «Фундація Регіональних ініціатив», ВМГО «ПЛАСТ - Національна скаутська організація України», Українська Асоціації Студентського Самоврядування та МГО «Команда Молоді Віталія Кличка.