МНКівці провели перший екстремальний табір «Небожителі»

25.10.2013
Тернопільський осередок Молодіжного Націоналістичного Конгресу  провів перший мандрівний екстремальний табір ''Небожителі''. Табір, що мав на меті  вольовий вишкіл членства та набуття навичок мандрівництва і поводження в екстремальних умовах відбувся 17-19 жовтня  серед Українських Карпат.
Першими «небожителями» стали семеро представників Молодіжного Націоналістичного конгресу, які достойно подолали труднощі та пройшли вишкіл. Особливістю табору був обмежений виряд учасників, який значно відрізнявся від комфртабельного туристичного спорядження. За словами організаторів, мандрівка відзначилася своєю екстремальністю, зумовленою погодними умовами та складністю маршруту, а учасникам довелось долати не лише фізичні труднощі, але й власні страхи. Таборовики побували на горі піп Іван чорногірський, а також відвідали найвище розташовану споруда в Україні – обсерваторію “Білий слон” (2028 м. над рівнем моря). «Табір виявився екстремальнішим, ніж я цього очікував. Але ніхто з нас не думав відступати. Віддаленість від цивілізації налаштовувала лише на шлях боротьби з серйозними труднощами та самим собою»,- розповідає учасник табору Андрій Хома.
 «У подібній мандрівці я беру участь вперше. Йти було важко, але загалом табір був дуже цікавим. Ми побували у дещо важких умовах всього декілька днів, а бійці УПА жили так роками. Я отримав цінний досвід », - зазначив МНКівець Іван Федоришин. Табір «Небожителі» стане традиційним заходом Тернопільського обласного осередку МНК та проводитиметься щорічно.