МНК долучився до Руху сприяння територіальній обороні

13.10.2015

Напередодні Дня захисника України, Молодіжний Націоналістичний Конгрес долучився до створення «Руху сприяння територіальній обороні України» разом з іншими провідними військово-патріотичними організаціями.

13 жовтня Іван Кішка, голова МНК, підписав Меморандум про співпрацю у рамках цієї громадської ініціативи. Так, наймасовіші та найдієвіші громадські організації у сфері військово-патріотичного виховання продовжать займаються військовою та допризовною підготовкою чоловіків та жінок, молоді та дітей, мобілізованих та військовиків-добровольців, але об’єднаними зусиллями.

«Уже більше десяти років ми вишколюємо молодих націоналістів, що здатні обороняти себе та захищати свої родини. Так, найбільша в Україні теренова гра «Гурби-Антонівці» щороку збирає 400-500 учасників, а цього року ми започаткували захід для українських резервістів «Гайдамаки». Сподіваюся, разом ми проводитимемо вишколи ефективніше та залучимо більше молоді», - зазначив у своєму виступі Іван Кішка.

Окрім Молодіжного Націоналістичного Конгресу, серед засновників та ініціаторів Руху сприяння територіальній обороні України - Молодіжний клуб Джура, Український Легіон, Пласт - національна скаутська організація України, Українська асоціація власників зброї, Центр спеціальної тактичної підготовки «БІЛИЙ ВОВК», Українська резервна армія та Українська жіноча варта, а також тренувальний загін "Десна", представники загонів територіальної оборони Печерського, Святошинського районів та міста Бровари.

Довідка: Рух сприяння територіальній обороні України ‒ це некомерційна та позапартійна громадська ініціатива, яка виникла в результаті співпраці громадських об’єднань, військово-патріотичних організацій та ініціатив, центрів початкової військової підготовки, та громадських активістів з метою сприяння територіальній обороні України.