Міліція пояснила, чому директор санаторію напав на журналістів

28.02.2012
Заступник директора державної резиденції "Залісся" звернувся до міліції з заявою про те, що журналісти телеканалу ТВі без дозволу проводили зйомки в адміністративній будівлі на території резиденції. 
Про це повідомили у Відділі зв'язків з громадськістю Головного управління МВС України в Київській області. 
"Сьогодні в черговій частині Броварського РВ ГУ МВС України в Київській області було зареєстровано заяву заступника директора "Резиденція "Залісся", де йшлося про те, що двоє осіб, незважаючи на заборону з боку охоронців, пройшли в адмінбудівлю та почали проводити там відеозйомку", - сказано у повідомленні. 
Наразі на місце події виїхала слідчо-оперативна група, яка детально з'ясовує всі обставини події. Проводиться перевірка. 
Нагадаємо, за даними прес-служби телеканалу ТВі, журналісти Дмитро Гнап та оператор Кирило Шапарь сьогодні намагалися взяти коментар у директора резиденції "Залісся" Віктора Камінецького. Знімальну групу цікавило, чому не виконується Указ Президента України №1049 від 11 грудня 2009 року. Згідно з цим документом, на території "Залісся" замість закритої президентської бази відпочинку має бути створений національний парк, відкритий для всіх громадян. Як зазначають у ТВі, "вказані питання чомусь обурили директора державної резиденції і пан Камінецький накинувся на журналіста і оператора, намагаючись вихопити камеру. Через це сталася фізична сутичка, внаслідок якої були пошкоджені камера та мікрофон знімальної групи. Зрештою, не вибачаючись, директор резиденції залишив місце події".