Хто володіє інформацією — володіє світом: у Івано-Франківську відбулась відкрита #НеЛекція

18.04.2018
У Івано-Франківську розпочався перший етап проекту "Курс Вільних Людей".

У 2018 році запроваджено новий формат "Курсу Вільних Людей", який проходитиме у 3 етапи: відкриті НеЛекції, табори та семінари. "НеЛекції" відбудуться у Івано-Франківську, Львові, Тернополі, Києві, Дніпрі, Полтаві, Харкові та Сумах. Табори проходитимуть влітку у різних містах України, кожен день на таборі матиме свою тематику, таку як: основи громадянства, історія визвольних змагань, життя в природі, здоровий спосіб життя, екологія, волонтерство, медіаграмотність та критичне мислення. За три роки, КВЛ побував у 15 містах України та охопив близько 500 молодих хлопців та дівчат. Сьогодні випускники КВЛу - активісти, що реалізовують власні ініціативи та долучаються до масштабних акції громадської дії.

17 квітня у Івано-Франківську відбулась відкрита #НеЛекція на тему «Інформаційна безпека ХХІ ст: не дай промити собі мозок». У ході лекції обговорили питання про сучасну інформаційну війну, що таке медіа-простір, які є методи впливу на свідомість людей та способи боротьби з «промивкою мізків». НеЛекція була побудована на конкретних прикладах з російсько-української гібридної війни.
«Мене так надихають і заряджають люди, що питання "чи варто їхати "так далеко" заради проведення НеЛекції. Однозначно відповідаю "Так, варто!", адже де іще можна у неформальному колі розповісти про те, що стосується кожного: інформаційну гігієну. Практичні речі, критичне мислення, жваві дискусії. Вірю, що це було корисно», розповідає лектор Марія Дубініна