Керівництво МНК зустрілося з Міністром молоді і спорту в рамках створення Реанімаційного пакету реформ

17.03.2015

Голова МНК Іван Кішка та Голова Секретаріату Молодіжного Націоналістичного Конгресу Соломія Фаріон, взяли участь у робочій нараді Міністра молоді і спорту Ігоря Жданова з представникамиІніціативи з реформування молодіжної політики Реанімаційного пакету реформ, куди увійшов Молодіжний Націоналістичний Конгрес.

«Найближчим часом ми опублікуємо Дорожню карту реформування молодіжної сфери. Вона повинна пройти остаточне обговорення на Раді реформ при Міністерстві. Ми також проведемо декілька круглих столів із експертами та молодіжними громадськими організаціями. І після цього, я буду готовий виходити із відповідною презентацією на Кабінет Міністрів», - заявив Ігор Жданов.

«Наша мета – побудувати молодіжну політику в Україні за європейським зразком. Що стосується молодіжних організацій, наразі важливо оновити правила участі в конкурсах молодіжних проектів», - зазначив Іван Кішка, Голова МНК.

За словами заступника Міністра молоді та спорту Сергія Митрофанського, який також брав участь у робочій нараді, Міністерство вже вийшло з проектом змін до постанови Уряду для того, щоб допустити молодіжні громадські організації усіх рівнів, не лише Всеукраїнські, але й регіональні - до участі в конкурсі молодіжних проектів.

У робочій зустрічі взяли участь: Іван Кішка – голова МНК; Соломія Фаріон – голова секретаріату МНК, Юрій Юзич, заступник голови Пласт-НСОУ, експерт ініціативи РПР; Олена Герус – координатор Центру реформ при КМУ; Марія Симонова – менеджер ініціативи РПР; Колесник Дмитро – НСОУ, Сергій Воронов – голова ВГО «Молодий Народний рух», Марина Колосова – «Фундація регіональних ініціатив»; Дмитро Афанасьєв – голова Студентської ради НУУ «КПІ»; Владислав Мельников – Студентська рада НПУ; Юлія Литвиненко «Молодь Демократичного Альянсу».