Як гартується місто Сокаль

04.03.2013

2 березня у м.Сокаль, що розташований на березі річки Західний Буг, до річниці смерті головнокомандувача УПА, провідника ОУН Романа Шухевича члени Молодіжного Націоналістичного Конгресу влаштували захід, спрямований на пропаганду здорового способу життя “В здоровому тілі - здорова нація”.

Акція розпочалася з забігу на 3 км. Всі учасники подолали його без проблем. Наступним етапом були вправи на брусах, де всі мали змогу показати свою вправність. Гра в регбі виконала завершальну функцію дня, який був спрямований на гартування тіла і духу.

"У Сокалі вперше організовували захід за здоровий спосіб життя. Я дуже рада, що змогла долучитися до нього. Я змогла підтвердити свою думку, що наша молодь справді дбає за своє здоров'я та добробут майбутніх поколінь", - ділиться враженнями учасниця дійства Христина Корчевська.

"Ми хотіли показати молодому поколінню, що ми – українці, повинні жити здорово, прагнути до єдності розуму, тіла й духу, адже в здоровому тілі – здорова нація! А особистість Романа Шухевича є для молоді тією, на яку потрібно рівнятися, адже лідер УПА був завзятим спортсменом.", - додає до сказаного голова Сокальського осередку Молодіжного Націоналістичного Конгресу Ірина Михайлова.