''How about change'': МНКівці взяли участь у семінарі в Німеччині

10.12.2015

МНКівці стали учасниками міжнародного семінару «Як щодо змін», що проходив у два етапи: у Львові та Бад-Лібенцеллі (Німеччина). Як зазначають організатори, Національна молодіжна рада України NYCUkraine разом з Франко-німецьким молодіжним офісом, Європа-центром та Центром надання вищої освіти та досліджень, мета семінару – сприяти становленню демократії та громадського суспільства в державах Східного партнерства Європейського Союзу.

Так, МНКівці Василь Дубовий та Олеся Горяйнова були відібрані до участі разом з іншими громадськими активістами з України, Німеччини, Молдови, Польщі, Франції.

«Попри неоднозначність формату, «How about change» приніс ясність у голови учасників.Ми мали нагоду обговорити проблеми, актуальні у кожній з країн наразі, закцентувавши увагу на війні в Україні та на проблемі міграції у Німеччині та Франції. Найбільшим досягненням української делегації вважаю те, що представники інших країн, які на початку першої зустрічі питали, чи громадянська у нас війна, чи щось інакше, останнього дня твердо казали «війна в Україні». Європа потрохи дізнається правду та, сподіваюсь, приходить у готовність нам допомагати», - говорить Олеся Горяйнова.

Також пропонуємо прочитати матеріал Василя Дубового, в якому він розповідає «Чому французи змогли пробачити німцям, а українці росіянам не можуть?».