Для членства МНК відбувся семінар з підвищення ефективності діяльності організації

30.03.2015

У Києві 28 березня відбувся ряд семінарів для членства Молодіжного Націоналістичного Конгресу. Підвищувати свій рівень в інформаційній, вишкільно-кадровій та організаційних сферах приїхали з різних регіонів України активісти організації.

«Семінар тривав один день. Учасники розбилися на групи відповідно до реферантур, в яких вони працюють. Референти ж всеукраїнського рівня підготували матеріал, який на їх думку, є важливим і допоможе підвищити ефективність роботи організації. Лекторами стали як представники старшого членства, так і експерти з різних галузей, які прийняли наше запрошення і навчали молодь», - говорить Іван Кішка, голова МНК.

Так, на семінарі з інформаційно-пропагандивної роботи відбулася гутірка з роботи в соціальних мережах, яку провела Христина Смага, SMM-спеціаліст. За словами Тетяни Денькович, що працює в інформаційній реферантурі Львівського осередку МНК, матеріал та формат гутірки дозволив зрозуміти безліч корисних речей, секретів та прийомів успішного ведення інформаційної сторінки у соцмережах. Інші ж лекції семінару стосувалися структури Інформцентру МНК, взаємодії журналіста та прес-секретаря, правильного написання та поширення матеріалів.

Семінар з організаційної роботи мав дещо іншу специфіку: було обрано формат тренінгу, в якому брали участь усі учасники.

«Окрема гутірка, присвячена лідерству, - це чудове рішення. Нам, як організаторам, це просто необхідно», - говорить Кароліна Романченко з Сум.

Семінар з вишкільно-кадрової роботи мав найменшу кількість учасників, проте – тривав чи не найдовше. За словами Василя Дубового, вишкільно-кадрового референта МНК, вдалося обговорити проблемні моменти, що існують в кожному осередку, і знайти способи їх вирішення у ході спільної дискусії.

На завершення, Андрій Кладочний, член Київського МНК та ІТ-спеціаліст, провів гутірку з ефективного використання у роботі «хмарних» сервісів та інших онлайн-інструментів.