Чому ''Корона'' смачніша за ''Бабаєвський''

06.03.2014

Кажуть, що смаки у всіх різні. Сперечатися складно, але спробую довести, що, наприклад, плитка шоколаду «Корона» смакуватиме краще, ніж «Бабаєвського». Усе просто: перша – наша, українська, зроблена на шоколадній фабриці нашої держави, руками наших громадян, і гроші за купівлю повертаються до нашого бюджету. Проста істина. І навіть якщо не брати до уваги економічну складову, своє смакує більше. Згадайте, чий борщ ви любите найбільше? Правильно, мамин. А не той, що подають у найближчій їдальні.

Росія – це аналог того найближчого пункту харчування, який активно просуває свій товар. Ми не помічаємо і не усвідомлюємо, як рідко стаємо споживачами товарів українського виробника. Не треба далеко ходити: минулих вихідних я, не задумуючись, взяла з полички супермаркету «Растішку». Чомусь і думки не виникло: я ж годую росіян! Точніше, олігархів, які ввели війська у мій, український Крим. Поряд з цим, українцям неабияк потрібно піднімати свою економіку. Щоб ніякий Мєдвєдєв не зміг сказати про нас «бідний родич з простягнутою рукою».

Певний досвід у бойкотуванні товарів ми маємо. Так, «криваві» бренди регіоналів уже змушені терпіти збитки: для прикладу, у Києві вдвічі впали продажі хлібобулочних виробів «Кулиничі». Що це дає? А те, що ми не кладемо до кишень ворога гроші. Бо за наші ж гривні та копійки нас і винищують. Я не хочу фінансувати ворога! А ти?! Отож. Зовсім не складно купувати українське. Або, принаймні, товар виробника, що не проявляє до тебе агресії.

Нічого складного. Варто просто дивитися на штрих-код і затямити: платити за товар, штрих-код якого починається з 460 – 469 – це фінансувати Путіна, давати йому дорогу задля експансії в Україну. Не варто забувати і про бойкот «ригофашистських товарів» – сподіваюся, свідомі громадяни вже вивчили список їх брендів і «на автоматі» проходять повз полички з ними.

1376561478

Альтернатива є, не сумнівайтеся. Інколи достатньо зазирнути на нижні полички і побачити там не менш якісний і не надто дорогий товар. Свій, рідний. Слід воювати на всіх фронтах. Економічний ми поки що програємо, та є всі шанси виправити ситуацію.