Біля університету Франка відбудеться бій

16.04.2014

16 квітня, на площі перед Львівським національним університетом ім. І. Франка об 13.00 год. відбудеться теренівка «Алярм! Гурби». Дійство організоване з нагоди проведення всеукраїнської патріотичної теренової гри «Гурби-Антонівці 2014», яку щорічно проводить ВМГО «Молодіжний націоналістичний конгрес» (МНК)

Театралізована теренівка буде проведена у вигляді тренування та показових боїв. Участь візьмуть близько 30 молодих хлопців та дівчат, розмальованих та одягнених у камуфляжі.Метою проведення даного дійства є популяризація теренової гри «Гурби – Антонівці», присвячена найбільшому бою  між військами НКВС та силами УПА.

«Цього року гра, як ніколи, символічна. Славетний бій під Гурбами відбувся в 1944-ому, де полягло близько 80 упівців. Ніхто й подумати не міг, що 70 років по тому Україну знову чекав важкий бій, в якому понад сотня молодих хлопців поклали свої життя. Ми хочемо наголосити, що героїв потрібно пам’ятати та шанувати, але й при тому, завжди потрібно бути напоготові. «Гурби» спроможні  виховати в людині характер та здатність протистояти ворогу» - розповідає координатор, член ЛОО МНК, Сергій Гой.

За його словами, це дійство допоможе згуртувати загартовану силою і духом, національно свідому молодь.

Прес-служба ЛОО МНК

Контакти: 097 89 74 810 Більше про гру gurby.org.ua