АНОНС: велопробіг ''Від Степана до Євгена''

26.05.2016

У рамках фестивалю «Зашків – Джерело духу», який відбудеться 17-19 червня на батьківщині полковника Є. Коновальця, відбудеться грандіозний велопробіг «Від Степана до Євгена».

Стартують велосипедисти 18 червня о 10.00 у Львові, біля пам’ятника Степану Бандері, і рухатимуться до фестивального поля у с. Зашків.

Маршрут велопробігу:

Памятник Бандері – вул. Бандери – вул. Коперника - пр. Свободи - пр.Чорновола – вул. Липинського – вул. Б. Хмельницького - Великі Грибовичі - Великий Дорошів – Зашків, Садиба Коновальця.

Щоб пробіг був веселим та легким, організатори фестивалю «Зашків» забезпечать два буси супроводу. Перший їхатиме попереду і з нього лунатиме гарна українська музика. Другий буде позаду, везтиме речі учасників велопробігу і збиратиме «поламаних велосипедистів». Порядок забезпечуватимуть дві патрульні машини та карета швидкої медичної допомоги.

Не забудьте взяти з собою: шолом, червоно-чорний або синьо-жовтий стяг з держаком, вмонтованим у ровер, а також настрій, сили та натхнення

Всі, хто завчасно зареєструється, отримають: купу вражень, диплом учасника, фото з заходу, гарний подарунок та смачний обід на Зашкові.

На фестивальному полі буде працювати велостоянка, яка потурбується про ваших «коней».

Організаторами заходу є: Молодіжний оргкомітет фестивалю Зашків, Молодіжний Націоналістичний Конгрес, Львівська міська рада, Львівська обласна державна адміністрація.

Телефон для довідок: (093) 157- 61-52 Олексій Лобанок

(063) 263-88-28 Андрій Бень

Велосипедистів просимо попередньо реєструватись за формою: