АНОНС: Сумчани запрошують ''топтати ряст''

18.04.2013

Весна - найчудовіша пора, коли природа пробуджується від сну - це просто щось магічне, молода зелень аж пищить, коли лізе через сухе листя, сірий килим якого розцвітає оксамитовою зеленню та мереживом різнобарвних весняних квітів. А пахне перша зелень як! Заходиш в ліс - і ніздрі лоскоче, магія словом.

Сумський осередок Молодіжного Націоналістичного Конгресу пропонує всім бажаючим виїхати на прогулянку за Сумами на берег Псла, поспілкуватись, зіграти в ряд цікавих ігор, конкурсів, полазити на мотузках, пограти в регбі, повправлятись в зриві пов'язок, як це буває на теренових іграх, повеслувати на байдарці, провести змагання з різних дисциплін, попікнікувати і т. д.

"До того ж, дуже хочеться відродити предковічну традицію - топтати ряст. Ця не дуже показна весняна рослина вважається символом природи, що пробуджується, та життєвої сили, тому була традиція щороку топтати босоніж ряст з примовляннями і просити в Природи сили і здоров'я на цей рік", - говорить Олександр Бойко, голова Сумського МНК.

Захід відбудеться 20-22 квітня, з усіма запитанням – 066 344 13 41, Олександр.