Активісти блокують склади російської тютюнової компанії ''Мегаполіс'' (+відео)

12.01.2016

Сьогодні громадські активісти розпочали у Тернополі блокаду складів російської компанії «Мегаполіс» – монополіста тютюнового оптового ринку України та спонсора виробництва зброї для російського агресора.

«Ми перешкоджаємо доставці продукції компанії до торгових точок, адже власником «Мегаполіса» є російський олігарх Ігор Кесаєв. А окрім тютюнового бізнесу Кесаєв  контролює завод ім. В. Дегтярьова, що забезпечує російську армію технікою та зброєю. Таким чином, купуючи цигарки у цього монополіста, українці не лише збагачують кишені російського бізнесу, а й оплачують зброю для російського агресора на сході країни», - говорить Іван Ковалик, член МНК та керівник Самооборони Тернопільщини.

Основні вимоги, які ставлять учасники акції:

- розслідування Антимонопольного комітету України щодо монополізації українського ринку компанією «Мегаполіс»;

- розслідування щодо фінансування сепаратизму та тероризму «Мегаполісом», оскільки власник компанії володіє заводом зброї у Росії;

- застосування до ТОВ «Мегаполіс» Закону України «Про санкції»;

- відкриття справ проти замішаних в даному питанні поплічників «сімї», зокрема куратора бізнесу «Мегаполіса» в Україні Бориса Кауфмана.

Аналогічна акція паралельно проходить у кількох містах України. Цією акцією активісти хочуть  запустити рух боротьби проти економічної окупації України Росією. Учасники блокади закликають активних громадян міста приєднуватись до акції.

Учасники акції: Самооборона Майдану Тернопільщини, ТО ВО «Автомайдан», «Правий Сектор» Тернопільщини, ТОО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес», ГО «УНСО», цивільний корпус «Азов».

Довідка: «Мегаполіс» займає 90% українського ринку, має більше 50 тисяч точок продажу цигарок. Компанія стала монополістом на ринку ще за часів правління В. Януковича та продовжує приносити прибутки його оточенню і після Революції Гідності. Та Активістів обурює бездіяльність влади та Антимонопольного комітету з приводу успішної діяльності «Мегаполіса» уже 2 роки після Революції Гідності.