Запрошуємо на зустріч з експертом з пропаганди Іларіоном Павлюком

17.07.2017
 

21 липня запрошуємо на чаювання з Іларіоном Павлюком - продюсером, спеціалістом з пропаганди. Тема обговорення - як розпізнати та протидіяти пропаганді.

Де? прес-зал “Української Інформаційної Служби”, м.Київ, вул. Ярославів вал, 9

Коли? 21 липня о 18:00

Акредитація для ЗМІ: 050 607 49 54

Невід’ємною складовою гібридної війни, яка відбувається в Україні, є інформаційна. Кожен громадянин повинен вміти критично мислити та відрізняти об’єктивну інформацію від фейкової, адже це - основи медіаграмотності та державної безпеки в цілому.

Під час зустрічі Іларіон Павлюк розповість про базові принципи роботи пропаганди, механізми впливу та протидії.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Довідка: Іларіон Павлюк працює в сфері медіа 20 років. Починав диктором на радіо та журналістом в газеті, пізніше став спецкором телеканалу “Інтер” на Близькому Сході. Продюсер і співзасновник продакшн “IVORY Films” (до ребрендингу - TheShowTime), автор документальних фільмів “ДНК - портрет нації”, “Код нації”, “Звичайні зомбі” (телеканал “Україна”), “Рівень секретності 18” (телеканал “1+1”) та багато інших.

Організатор: Фундація “Вільні Люди” - благодійна організація, що займається соцільно-гуманітарними проектами задля формування та консалідації дієвого середовища, що сповідує припципи українського консерватизму.  Проект “Чаювання Вільних” - зустрічі з цікавими людьми, піднімати цікаві теми з площини світогляду, формувати середовище людей державницького руху.
Теґи

11.09.2017.
АНОНС: У Львові презентують книгу Леоніда Мосендза ''Відплат''
17.08.2017.
Наймасштабніша гра Східної України для сильних та сміливих