На попередній рівень

Заступник голови ОУН. "Хрещений батько" МНК. Загинув  30 серпня 2003 року.


Читати більше: mnk.org.ua/gavdyda

Олександр Багатирчук

Засновник газети "Терен". Ім’я Богатирчука носить щомісячна премія за найкращі досягнення серед осередків МНК. Загинув 6 травня 2002 р..

Віктор Рог

Перший голова Молодіжного Націоналістичного Конгресу, відомий публіцист, головний редактор всеукраїнського тижневика «Шлях перемоги».

Микола Матвіївський

Директор Української Інформаційної Служби у Великобританії, керівник Української інформаційної служби (м. Лондон, Великобританія).

Олег Медуниця

Другий голова Молодіжного Націоналістичного Конгресу. З 2012 року – Народний депутат України VII і VII скликання. 

Андрій Гайдамаха

Голова проводу ОУН(р) (2001–2009).

Ярослав Іляш

Громадський і політичний діяч. Третій голова Молодіжного Націоналістичного Конгресу (2007-2011). Упорядник книги "Нація, яка не капітулює".

Якименко Рустамі

Член МНК з 2001 року. Протягом своєї діяльності, він був і членом Центрального Проводу, і фінансово-господарським референтом, і Головою Секретаріату МНК. Після початку війни в Україні Рустам пішов захищати Батьківщину у батальйон «Київ-2».

Роман Атаманюк

Сумчанин, що регулярно брав участь у заходах МНК. Був бунчужним на таборі "Коловрат", організовував теренову гру "Ревин Яр". Долучався до громадських кампаній.

З початком російсько-української війни 2014, став добровольцем батальйону “Айдар”, потім – воював у складі 93-ї ОМБ. У травні 2015 року у віці 25 років Роман загинув під Донецьким аеропортом унаслідок мінометного обстрілу.

Ярослав Фурс

Громадський та політичний діяч. Організатор та учасник багатьох різноманітних акцій та проектів, в тому числі просвітницького та правозахисного характеру. Учасник проектів соціологічних досліджень Центру досліджень регіональної політики у м. Суми.

Адольф Гладилович

Науковець, публіцист. Був членом Дрогобицького обласного Проводу ОУН – референтом зв’язків з адміністрацією. Провідником ОУН у Калуші (1938-39), пізніше – в Дрогобицькій окрузі (1939). Змушений виїхати за кордон, уже в Австрії (Ляндек, Куфштайн) і в Тунісі (Бен Метір) був членом проводів Пласту.