На попередній рівень

Жмайло Дмитро Сергійович

Заступник Голови МНК

Народився 18.04.1991 р. в місті Полтаві, у сім`ї педагогів. Ще навчаючись гімназії "Здоров’я" (із спортивним ухилом та поглибленим вивченням іноземних мов) став активістом учнівського самоврядування. Отримує III спортивний розряд з плавання  та стає призером міських олімпіад з біології.

Громадську діяльність розпочав ще 2007 року, ставши членом ВО "Тризуб" ім. Степана Бандери. Згодом стає членом "Просвіти".

Ще у старших класах гімназії почав захоплюватися історією, тому  у 2008 році вступає до Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка, фах "історія і правознавство".

2012 – 2015 рр. працював вчителем історії та правознавства у Полтавській гімназії «Здоров я» №14. Відзначений подякою Міністра освіти і науки України «За сумлінну працю, високий професіоналізм та досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління».

2010 року засновує Полтавський осередок МНК. У 2011 році - стає членом Центрального Проводу МНК. У 2013 році обраний головою Ради Честі. 

В кінці січня 2015 року переїхав до Києва. 14 лютого 2015 року на VIII Всеукраїнському Зборі обраний заступником голови Молодіжного Націоналістичного Конгресу. Помічник-консультант, на громадських засадах, депутата Верховної ради України Медуниці О.В.

З початком Антитерористичної операції активно займається волонтерською роботою у складі мережі «Вільні Люди». Заступник керівника штабу «Вільних Людей».

Учасник робочої групи з підготовки стратегії розвитку міжнародної організації «Альянс Балто-Чорноморських Націй».  Один із діячів Центру українсько-білоруського співробітництва «Пагоня».

Захоплення: історія, міжнародні відносини, мандрівництво.

Контактна інформація:

моб.тел. +38 096 529 62 99

e-mail: dmytro.zhmailo@gmail.com