На попередній рівень

Кузан Сергій Васильович

Четвертий Голова МНК (лютий 2011 - лютий 2015)

Народився 16.05.1984 р. в м. Прилуки Чернігівської області у сім`ї лікарів. З 1987 року проживає у м. Біла Церква (Київська область), де отримує середню освіту. За час навчання  ЗОШ №16 ім. В.А. Кириленка бере участь у міських і обласних олімпіадах з історії та права, протягом кількох років активно займається спортом – відвідує спортивні секції з плавання, легкої атлетики та східних єдиноборств (айкідо). У 2000 році стає дипломантом Всеукраїнського конкурсу учнівських і студентських робіт, організованого Міжнародним товариством прав людини.

2001-2006 рр. – студент Харківської Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України). Закінчив з відзнакою.
 
З 2003-го року - член Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молодіжний Націоналістичний Конгрес», займає посаду голови Секретаріату Харківської обласної організації.

2004 року брав активну участь у Помаранчевій революції, з часу встановлення перших наметів на харківському майдані Свободи. Працює на посаді юриста у структурах «Нашої України» та «Пори». За активну громадську діяльність нагороджений подякою Харківського міського голови.

2005 року обраний до Ради Честі МНК.

У 2006-2007 рр. - працює в прокуратурі м. Біла Церква на посаді помічника прокурора. У зв’язку з одруженням повертається до Харкова, де працює юристом з господарських питань на поліграфічному підприємстві ТОВ «АСС».

2007-2010 рр. - голова Харківського обласного осередку, заступник Голови ВМГО «МНК», помічник-консультант на громадських засадах депутата Верховної Ради України Гнаткевича Ю.В. У квітні 2010 року переїжджає до Києва.

10 лютого 2011 року на VI Всеукраїнському Зборі обраний Головою Молодіжного Націоналістичного Конгресу. Входить до складу робочої групи по розробці проекту Концепції Загальнодержавної цільової соціальної програми патріотичного виховання населення за ініціативи Державної служби молоді та спорту України.

Нагороджений відзнакою МНК «За бойові та екстремальні акції».

Сімейний стан – одружений.
Захоплення: регбі, плавання.

Контактна інформація:

моб.тел. 067-442-45-15

e-mail: kuzan.serhii@gmail.com