На попередній рівень

Молодіжний Націоналістичний Конгрес (МНК) – всеукраїнська молодіжна громадська організація. Створена 10 лютого 2001 року з ініціативи Організації Українських Націоналістів (революційної).

На даний час це єдина організація, що працює в молодіжному середовищі відповідно до цілей і завдань, поставлених ОУН(р), з роботи з молоддю в царині вишколу членства, захисту прав та інтересів української молоді, пропаганди ідей українського націоналізму.

 Основні напрями діяльності: - моральний, фізичний, професійно-фаховий вишкіл і виховання української молоді; - захист національних інтересів та прав української молоді; - пропаганда ідей українського націоналізму та ін.

У вишкільній та інформаційно-пропагандивній діяльності Молодіжний Націоналістичний Конгрес є одним із лідерів молодіжного руху в Україні. Сьогодні ми здійснюємо підтримку офіційного сайту ОУН (р)www.UkrNationalism.org.ua; нами додатково розроблено, запущено та підтримуються окремі сайти www.gurby.org.ua та www.dontsov.info; декілька разів на рік виходить в світ заснована МНК та офіційно зареєстрована газета «Терен-Україна», що має найбільший (10 тисяч примірників) тираж серед молодіжних видань України. За роки своєї діяльності МНК власними силами та з допомогою представників української діаспори видали значну кількість книг ідеологічного, історичного та патріотичного спрямування. Їх загальний наклад налічує близько 50 тисяч примірників.

МНК має багаторівневу структуру і володіє унікальними методиками 3-рівневого вишколу та різностороннього розвитку членства. Щорічно ми проводимо три найбільші польові молодіжні заходи в Україні: теренова гра «Гурби-Антонівці», вишкільний табір «Відвага» ім. І.Гавдиди» та табір-джамборі «Повстанська ватра», куди запрошується молодь з патріотичних організацій. Для внутрішнього вишколу проводиться зимовий екстремальний табір «Урай» та дівочий табір «Руса коса», що мають статус вишколів 1-го рівня. Обов’язковим для МНК є організація фахових тренінгів-семінарів та таборів 2-го рівня, де провідне членство вдосконалює свої навики. Загалом В перелічених вишкільних заходах щороку бере участь до 1000 молодих людей з усієї України.

Докладно про історію організації.

Керівництво організації.

Почесні члени організації.